prodejna a služby

prodejna a služby

Navštivte naši prodejnu na Litovelské ulici v areálu bývalých závodů Delta.

Jsme stavební i komunální dvůr na jednom místě.

Prodáváme kompletní sortiment kameniva pro stavbu i zahradu, vybrané druhy
stavebnin a hutního materiálu. Nabízíme široké portfolio kvalitních paliv pytlovaných i volně ložených.

Poskytujeme doplňkové služby nejen pro stavebníky. Nabízíme nákladní dopravu i půjčovnu nářadí. Pronajímáme mechanizaci, přijímáme odpady. Chystáte se na realizaci vjezdu před domem? Betonujete plot, základovou desku, nebo chcete vykopat bazén? Nebo snad děláte jarní úklid, údržbu zahrady či snad vyklízíte půdu?

U nás seženete vše pro Váš projekt. Nakoupíte materiál, půjčíme Vám bagr i
vibrační desku, zbavíme Vás odpadu. Využijte naši dopravu, nebo si zapůjčte přívěsný vozík a vše zvládnete sami.

Prodejna Online-olin vše na jednom místě. Jednoduše all in.

 

PALIVA

uhlí

Nabízíme kvalitní sortiment paliv pro vytápění. Prodáváme Mostecké hnědé uhlí a Bílinské hnědé uhlí pytlované i volně ložené.

pelety a brikety

Vážíme na digitální váze a uhlí vozíme suché!!

STAVEBNÍ MATERIÁLY

uhlí

Nabízíme kompletní sortiment kameniva používaný ve stavebnictví a vybrané druhy stavebnin. Naší specializací jsou zemní stavby, zámkové dlažby, hydroizolace a přípojky inženýrských sítí. Právě díky zaměření na úzký segment Vám můžeme garantovat opravdu skvělou cenu.

ztracené bednění

V naší nabídce naleznete nejen kamenivo, zámkovou dlažbu, žulové kostky, základové tvárnice, ale i nopové folie, geotextilie, betonářskou ocel až po pytlovaný beton, nebo cement.

Novinkou je zařazení hutního materiálu pro realizaci vašich staveb. Nakoupíte tak u nás roxory, kari sítě a vázací dráty.

roxory a betonářká ocel

ZAHRADA

kačírky a okrasné kameny

Udělejte z Vaší zahrady tu nejkrásnější.
Jsme specialisté na okrasné kačírky a valouny různých barev a velikostí. Prodáváme pytlované i volně sypané. V kombinaci s mulčovací kůrou, nebo drcenou břidlicí vytvoříte Vaši zahradu jedinečnou.

Nabízíme kvalitní zeminu, mulčovací kůru, břidlici, valouny, nebo okrasné solitéry do záhonů. V nabídce máme také kámen na suché zídky, případně materiál do gabionů.

okrasná břidlice na paletách

PŮJČOVNA

půjčovna strojů a vybavení

Kromě vozíku si u nás můžete půjčit další stavební vybavení nebo nářadí. V nabídce máme kvalitní ruční nářadí Hitachi, vibrační desky Wacker, vibrační pěchy nebo brusky. Pronajímáme shozy stavebních sutí, lešení, kontejnery, přívěsný vozík nebo dokonce minibagr, se kterým můžete pracovat po zaškolení úplně sami.

ODPADY

!!! Jsme oprávněný subjekt k převzetí odpadu dle zákona o odpadech č. 185 / 2001 Sb.!!!
Na naší provozovně přebíráme odpad od občanů i firem do přistavených mobilních zařízení – kontejnerů. Pokud vyklízíte půdu, garáž, stříháte stromky, hrabete listí, nebo demolujete příčky v domě a není vhodné si nechat přistavit kontejner? Takový odpad lze dodat právě k nám, kde odpad patřičně zařadíme a ekologicky zlikvidujeme. V případě potřeby Vám i zapůjčíme přívěsný vozík pro bezproblémový převoz a shozy stavebních sutí.

Doprava

autodoprava a kontejnery s hydraulickou rukou

Vše vám dopravíme samozřejmě až k vám domů a složíme hydraulickou rukou, kam si budete přát. Můžete využít také přepravy kontejnerem a budete tak mít spoustu času si zboží vyložit sami. Další možností je zapůjčení přívěsného vozíku pro převoz vlastními silami. Na přepravu sypkých materiálů můžete využít dodání kontejnerem v různých objemech a velikostech. Samozřejmostí je vážení materiálů na pojezdové váze či přímo na nakladači.

Naše flotila vozidel je vám plně k dispozici.

Své služby se snažíme stále rozšiřovat a zkvalitňovat. Díky tomu, se zákazníci rádi vrací a naši prodejnu využívá stále více nových zákazníků.

mapka na naši prodjnu ve šternberku
volejte dispočink