Betonářská ocel

Prodáváme základní druhy betonářské ocely. Režeme, vážíme a dodáváme na stavby roxory a kari sítě různých průměrů a velikostí. Vaši předběžnou objednávku navážíme a připravíme pro váš odvoz nebo se domluvíme, kde vám naše výrobky máme složit.

Železobeton je všude kolem nás. Stal se nedílnou součástí našeho života. Nicméně bez betonářské oceli by to nebylo možné. Železobetonové skelety by bez betonářské výztuže neměly takovou pevnost a byla by tak ohrožena samotná podstata dnešních staveb.

Samotná  má kruhový průřez a tvarované výstupky, které zajišťují lepší soudržnost oceli s betonem. Materiál odpovídá normě DIN 488. Uvedená norma oceli umožňuje nejen dobrou tvarovatelnost při výrobě, ale i dostatečnou pevnost potřebnou ve stavebnictví.

V naší nabídce naleznete betonářskou ocel – roxory o délkách 6,0 m, 12,0 m nebo 14 metrů. Anebo je vyráběna ve svitcích od průměru 6 mm až do průměru 16 mm. Prostřednictvím armování vám tuto betonářskou výztuž upravíme na požadované délky nebo ohneme do potřebných tvarů.

Kari sítě jsou svařované z betonářské oceli a jsou nedílnou součástí základových desek nebo betonových podlah, kde slouží k jejich armování (vyztužení). Rovněž tak mohou sloužit jako výztuže do nenosných částí budovy nebo pojezdových ploch.  Tloušťka drátu kari sítě se běžně pohybuje od 4 do 8 mm a plocha bývá 2 x 3 m, tedy 6 m2.