Stavebniny

Naše prodejna stavebních materiálů je zaměřena na produkty pozemních staveb a zemních prácí. Specializujeme se na materiály používané při budování základových desek, výstavbě kanalizačních a vodovodních přípojek, výstavbě parkovacích stání či chodníků. Můžeme vám dodat nejrůznější typy jímek, septiků, ČOV a čerpacích jímek. Najdete u nás u nás kompletní sortiment stavebního kameniva. Právě díky zaměření na úzký segment Vám můžeme garantovat opravdu skvělou cenu.

Kompletní ceník stavebnin Online-Olin s.r.o. 2021

Zakoupený materiál si od nás můžete odvézt na přívěsném vozíku, který vám na odvoz zapůjčíme.

Pro vaše projekty a plány máme vybavenou půjčovnu stavebního nářadí i zahradní techniky.

V nabídce máme kvalitní ruční nářadí Hitachi, vibrační desky Wacker, vibrační pěchy nebo brusky. Pronajímáme shozy stavebních sutí, lešení, kontejnery, přívěsný vozík nebo dokonce minibagr.

Doprava

Při větším nákupu poskytujeme přepravu vlastními vozidly.
V naší flotile máme vozidla s hydraulickou rukou, sklápěcí nebo kontejnerové vozidla s různou tonáží a objemem. Převážíme stavební materiály, lešení, ztracené bednění, stroje, ale i pelety a brikety. Dále se zaměřujeme se na dopravu sypkých materiálů, jako jsou písky, štěrky, kamenivo a například mulčovací kůra.

Poradenství

Stavební materiály ve svém širokém sortimentu umožňují různá řešení stavby. Při výběru vhodné varianty je nutné přihlédnout k parametrům, kvalitě či vzhledu a často též ceně jednotlivých prvků. Nabídneme vám různé varianty a doporučíme vhodné řešení.

Kalkulace

Na vše co nemáme skladem nebo v ceníku, vám rádi zpracujeme nabídku.