Prodejna

Nové centrum zboží a služeb pro živnostníky, kutily i zahradníky.
Více sortimentu, více služeb, lepší ceny a rychlejší prodej.

Kompletní ceník materiálů Online-Olin s.r.o. 2021

U nás nakoupíte materiál, zbavíte se odpadu i seženete potřebné vybavení. Jsme stavební i komunální dvůr. Nabízíme vše pro Váš projekt na jednom místě.

Prodáváme systémem DRIVE-IN rychle a bez zbytečných prostojů.

Prodejna

drive-in

Doprava

do 24h

Objednat zboží můžete telefonicky, emailem nebo přes webové stránky. Nabízíme možnost dodání naší dopravou, externí firmou, nebo si zboží vyzvedněte sami. Naší dopravou garantujeme dodání do 24 hodin od odsouhlasení objednávky. V případě osobního vyzvednutí si můžete dohodnout čas, na kdy budete chtít zboží připravit. Vše si s Vámi samozřejmě předem odsouhlasíme telefonicky nebo emailem.

Prodejna Online-olin vše na jednom místě. Jednoduše all in.

 

PALIVA

uhlí

Nabízíme kvalitní sortiment paliv pro vytápění. Prodáváme Mostecké hnědé uhlí a Bílinské hnědé uhlí pytlované i volně ložené.

STAVEBNÍ MATERIÁLY

uhlí

Nabízíme kompletní sortiment kameniva používaný ve stavebnictví a vybrané druhy stavebnin. Naší specializací jsou zemní stavby, zámkové dlažby, hydroizolace a přípojky inženýrských sítí. Právě díky zaměření na úzký segment Vám můžeme garantovat opravdu skvělou cenu.

ztracené bednění

V naší nabídce naleznete nejen kamenivo, zámkovou dlažbu, žulové kostky, základové tvárnice, ale i nopové folie, geotextilie, betonářskou ocel až po pytlovaný beton, nebo cement.

ZAHRADA

kačírky a okrasné kameny

Udělejte z Vaší zahrady tu nejkrásnější.
Jsme specialisté na okrasné kačírky a valouny různých barev a velikostí. Prodáváme pytlované i volně sypané. V kombinaci s mulčovací kůrou, nebo drcenou břidlicí vytvoříte Vaši zahradu jedinečnou.

Nabízíme kvalitní zeminu, mulčovací kůru, břidlici, valouny, nebo okrasné solitéry do záhonů. V nabídce máme také kámen na suché zídky, případně materiál do gabionů.

okrasná břidlice na paletách

PŮJČOVNA

půjčovna strojů a vybavení

Kromě vozíku si u nás můžete půjčit další stavební vybavení nebo nářadí. V nabídce máme kvalitní ruční nářadí Hitachi, vibrační desky Wacker, vibrační pěchy nebo brusky. Pronajímáme shozy stavebních sutí, lešení, kontejnery, přívěsný vozík nebo dokonce minibagr, se kterým můžete pracovat po zaškolení úplně sami.

ODPADY

!!! Jsme oprávněný subjekt k převzetí odpadu dle zákona o odpadech č. 185 / 2001 Sb.!!!
Na naší provozovně přebíráme odpad od občanů i firem do přistavených mobilních zařízení – kontejnerů. Pokud vyklízíte půdu, garáž, stříháte stromky, hrabete listí, nebo demolujete příčky v domě a není vhodné si nechat přistavit kontejner? Takový odpad lze dodat právě k nám, kde odpad patřičně zařadíme a ekologicky zlikvidujeme. V případě potřeby Vám i zapůjčíme přívěsný vozík pro bezproblémový převoz a shozy stavebních sutí.

Doprava

autodoprava a kontejnery s hydraulickou rukou

Vše vám dopravíme samozřejmě až k vám domů a složíme hydraulickou rukou, kam si budete přát. Můžete využít také přepravy kontejnerem a budete tak mít spoustu času si zboží vyložit sami. Další možností je zapůjčení přívěsného vozíku pro převoz vlastními silami. Na přepravu sypkých materiálů můžete využít dodání kontejnerem v různých objemech a velikostech. Samozřejmostí je vážení materiálů na pojezdové váze či přímo na nakladači.

Naše flotila vozidel je vám plně k dispozici.

Své služby se snažíme stále rozšiřovat a zkvalitňovat. Díky tomu, se zákazníci rádi vrací a naši prodejnu využívá stále více nových zákazníků.