Autodoprava

Zajišťujeme rychlou a spolehlivou nákladní autodopravu po celé ČR.

V tomto oboru působíme již od roku 1990. Zaměřujeme se na regionální přepravu ve stavebnictví, pro firmy i soukromé osoby. Zabezpečíme Vaši stavbu veškerým materiálem v rekordním čase. Disponujeme
širokým vozovým parkem s vozidly různých nosností, dispečinkem a profesionální obsluhou.

Pomocí hydraulické ruky vše uložíme až na místo, případně si materiál sami naložíme bez pomoci manipulační techniky. Šetříme tak váš čas a energii.

autodoprava s hydraulickou rukou

Hydraulická ruka

Poskytujeme práci a přepravu vozidly s výkonnými hydraulickými jeřáby. Převážíme zejména stavební materiály, lešení, bednění, stroje, ale i brikety, stavební buňky, nebo mechanizaci. Vozidla lze využít i na samostatné jeřábnické práce.

x

Sypké materiály

Zaměřujeme se na dopravu sypkých materiálů, jako jsou písky, štěrky, kamenivo, ale i energetická štěpka, obilí, mulčovací kůra a jiný materiál dle potřeby. K přepravě používáme sklápěcí nebo kontejnerové vozidla s různou tonáží a objemem. Odvážíme odpady.

dorpava betonu

Dovoz betonu

Dodáváme suché, zavlhlé betonové směsi na stavbu v potřebném množství a kvalitě. Poskytneme Vám kontejner k dočasnému uskladnění betonu. Jsme smluvním partnerem dodavatele betonových prvků a směsí. Zajistíme také dodání betonu klasickým domíchávačem za výhodné ceny.

přeprava mechanizace

Převoz mechanizace

Pomocí plošinového kontejneru převážíme mechanizaci i vozidla do hmotnosti 9t. K naložení nepojízdného stroje lze použít hydraulickou ruku umístěnou na vozidle. Zajistíme ekologickou likvidaci včetně všech potřebných dokumentů.

 
mapa k prodejně Online Olin
volejte dispečink Online olin - volejte prodejnu

Nevíte si rady? Zavolejte nám, rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu a nebo spočítáme kalkulaci na jeho dopravu.